توضیحات کامل :

پاورپوینت بررسی اظهارنامه عملکرد در 29 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

اظهارنامه عملکرد چیست؟

نحوه ارسال اظهارنامه عملکرد

مهلت ارسال اظهارنامه عملکرد

10 سوال مهم در زمینه ارسال اظهارنامه عمکرد

نتیجه گیری


بخشی از متن

مقدمه

اگر شما صاحب کسب و کاری باشید که از طریق آن کسب درآمد نمایید مشمول ارسال اظهارنامه عملکرد می شوید. تمام افراد حقیقی و حقوقی مشمول ارسال اظهارنامه عملکرد، باید در پایان هر سال مالی تا مدت زمان اعلام شده توسط اداره مالیات اظهارنامه عملکرد خود را تهیه و ارسال نمایند.

اظهارنامه عملکرد نشان دهنده نتایج فعالیت های تجاری و میزان سرمایه، سود، زیان، معافیت های مالیاتی، درآمد های مشمول مالیات و سایر اطلاعات شخصی و تجاری مرتبط با اشخاص حقیقی و حقوقی مشمول در طول یک سال مالی می باشد.

در این مبحث به معرفی اظهارنامه عملکرد، مشمولین تهیه و ارسال اظهارنامه عملکرد، مدارک مورد نیاز جهت ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد، نحوه ارسال اظهارنامه مالیات عملکرد ، 10 سوال مهم در زمینه اظهارنامه عملکرد و … می پردازیم.

اظهارنامه عملکرد چیست؟

اغلب افراد می خواهند بدانند که نحوه ارسال اظهارنامه عملکرد به چه صورت می باشد و یا اصلا اظهارنامه عملکرد چیست؟

در تعریف اظهارنامه عملکرد می توان گفت، اظهارنامه عملکرد یک نوع اظهارنامه مالیاتی می باشد و تمام اشخاص حقیقی و حقوقی باید در پایان هر دوره مالی پس از محاسبه کلیه سود و زیان های خود از طریق معاملات و رویداد های مالی در طول دوره مالی مورد نظر، 25 درصد از مبلغ سود خالص خود را به عنوان اظهارنامه عملکرد پرداخت نمایند.

و ...